PrihlásenieKalendár udalostí

« June 2024
MoTuWeThFrSaSu
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Do pozornosti:

PRV
Financované ES

Tlačivá RPPK Levice na stiahnutie

    Regionálna poľnohospodárska a potravinárska komora so sídlom v Leviciach, každoročne vykonáva rôzne vlastné analýzy, štatistiky, monitoringy aktuálnych informácií o osevoch, žatve, zbere jesenných plodín, daní s pôdy, stavov hospodárskych zvierat a ukazovateľoch chovu v záujme prehľadu v okrese.

Prečo vyžadujeme tieto údaje ? - pretože zisťovanie údajov, najmä od svojich členov týkajúcich sa poľnohospodárskej prvovýroby alebo potravinárstva, nám dáva možnosť presadzovať oprávnené záujmy členov s pohľadu pragmatických riešení vzniknutých problémov, ktoré sú podložené dôveryhodnými praktickými informáciami.  

Je potrebné si uvedomiť, že na dôležité rozhodnutia je potreba dostatok informácií, hlavne z praxe - toto by malo akceptovať aj príslušné ministerstvo pri svojom riadení rezortu poľnohospodárstva a potravinárstva. Pri rokovaniach s inými inštitúciami budem mať dostatok informácií a hlavne argumentov na snahu o presadenie oprávnených požiadaviek v prospech zlepšovania stavu podnikateľského prostredia.
V neposlednom rade vieme pružne a hlavne pravdivo reagovať na vzniknutú situáciu, ako najväčšia samosprávna organizácia poľnohospodárov a potravinárov, je potrebné neustále cez rôzne médiá vytvárať reálny obraz o dianí v agrosektore pre verejnosť. 

 

Dokumenty na stiahnutie

« späť